Wyświetl pojedynczy post
gianbuffon
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4447
Stary 20.10.2011, 18:52
Kamil_mchw napisał(a):Wyświetl post
mam problem... ściągnąłem iple zainstalowałem i zrobiłem przelew, poszedłem po browarki do sklepu a w kompie rozładowała się bateria... teraz jak chce włączyc mecz Wisły to chcą żebym znowu zapłacił... zaraz po zapłaceniu dostałem kod... gdzie go mogę znaleźć proszę o szybką odp. najlepiej na prv.
sprawdź maila

A tak w ogóle to u mnie Ipla nie działa idealnie. Spore opóźnienie względem TV jak i innych transmisji internetowych. I co jakiś czas jest skip. Trochę to wkurzające, bo np. idzie ładna akcja, a tu przeskok o 20 sekund i rzut rożny ehh
Łącze mam bardzo szybkie. Już więcej chyba im nie zapłacę, bo na tomcio jest nieco gorsza jakość, ale chodzi płynnie, bez opóźnień.
Ostatnio edytowane przez gianbuffon : 20.10.2011 o godz. 18:57.
Odpowiedz cytując