Wyświetl pojedynczy post
buczo1985
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Jedlicze/Krosno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8336
Stary 20.10.2011, 16:14
sorry ale w moim odczuciu ten mecz nie ma większego znaczenia. Anglicy zapewne mają to gdzieś i przyjechali sobie rozegrać sparing. Nasza osłabiona drużyna będzie się może i spinać, ale tak naprawdę po 2 porażkach w pucharach i przypuszczalnie trzecia nie będzie miała większego znaczenia. No chyba, że tylko ja jestem takim pesymistą i nie wierzę, że obecną Wisłę stać na wyjście z grupy?!
What's new?

Odpowiedz cytując