|
Nie jestem jego zwollennikiem(Maaskanta) a to akurat zostalo nadmuchane z tym krytykowanie Chaveza i bronieniem Q. Wypowiedz byla w stylu:
- Q daje ciala
- Chavez tez.
Gdzie tu zwalanie winy mozna by dopisac Lamey/Paljic tez i? Taka prawdy obrona jest do dupy.
|