FraMat napisał(a):

Wczoraj wieczorem oglądałem mecz LM na IPLA (transmisja darmowa) . Ani razu żadnego zacięcia, obraz wysokiej jakosci. Czego chciec więcej?
Jesli ktoś nie może byc na stadione to IPLA za 5 zł za transmisję (przelewem) to najlepsza opcja. Chyba że w jakiejs knajpie z wiślakami
|
dokładnie... płacę 7 zł SMS'em i mam znakomitą jakość bez lagowania...
proponuję ściągnąć IPLĘ i zapłacić te 7 zł i bez problemów
http://www.ipla.pl/