Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4434
Stary 20.10.2011, 15:44
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Wczoraj wieczorem oglądałem mecz LM na IPLA (transmisja darmowa) . Ani razu żadnego zacięcia, obraz wysokiej jakosci. Czego chciec więcej?
Jesli ktoś nie może byc na stadione to IPLA za 5 zł za transmisję (przelewem) to najlepsza opcja. Chyba że w jakiejs knajpie z wiślakami
dokładnie... płacę 7 zł SMS'em i mam znakomitą jakość bez lagowania...

proponuję ściągnąć IPLĘ i zapłacić te 7 zł i bez problemów

http://www.ipla.pl/
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
Odpowiedz cytując