Wyświetl pojedynczy post
David.
Senior Member
 
 
Od: 02.2005
Skąd: C4

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24015
Stary 20.10.2011, 15:03
Z reguły stoi się trochę przy zwężeniu na Prądnickiej, za pętlą na Kleparzu ( w Twoim przypadku przed) i potem na światłach ale w prawo masz strzałkę i jeśli Aleje pozwalają to w miarę płynnie idzie. Myślę, że max 15-20 min.
Odpowiedz cytując