Wyświetl pojedynczy post
szorstki
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19992
Stary 20.10.2011, 14:57
Nie śledzę oficjalnej strony Wisły więc nie wiem kiedy pojawiła się tam ankieta pt. Czy kupowałbyś bilety na mecze przy Reymonta przez internet?
Wyniki proste do przewidzenia
- Tak, za każdym razem! (68%) (5856 głosów)
- Co jakiś czas, gdy nie mogę podejść do Strefy Kibica, na pewno (19%) (1590 głosów)

czyli na teraz ponad 7000 zainteresowanych osób.
Długo jeszcze będą nad tym dumać ?
Kibic z sektora A wizytówką klubu
Odpowiedz cytując