Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
orzeu
Senior Member
Od: 11.2002
Offline
#
14763
20.10.2011, 14:49
Taka ciekawostka:
I pare linkow o tym jak dobrze jest! W Polsce:
http://wyborcza.biz/biznes/1,101562,...h_zawodow.html
http://www.tvn24.pl/-1,1721512,0,1,b...wiadomosc.html
W Europie:
http://wyborcza.biz/biznes/1,101562,...krajow_UE.html
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/grozi...wiadomosc.html
WISŁA PANY !!
orzeu
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do orzeu
Znajdź inne posty napisane przez orzeu