|
Przy naszej obronie , głupocie , i wyprowadzaniu piłki cudem będzie remis albo niska porażka.
Bez Meliksona Małeckiego Sobolewskiego i Marko ten zespół się męczy jak gra ze sobą. Ciekawe co dziś Q i Chavezem odwalą.
"JEDNA WIARA JEDEN KLUB WISŁA KRAKÓW AŻ PO GRÓB"
|