Wyświetl pojedynczy post
markowywislak
Senior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8324
Stary 20.10.2011, 14:10
i niech lekceważą...Wokół meczu Wisły jest spokój i o to chodzi!! zobaczycie ze wreszcie pokażemy charakter i wygramy.W mediach tylko o meczu legi mówią,a dostaną od rumunów z 2-3 zerooo! do zoba na R22
Odpowiedz cytując