Wyświetl pojedynczy post
Romuald
Senior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8321
Stary 20.10.2011, 14:02
Gramy z przedstawicielem najsilniejszej ligi świata to,że w lidze idzie im średnio nie ma znaczenia większego,przed meczem z Odense byli jeszcze nizej w tabeli a wygrali z Duńczykami 2-0 na ich stadionie.
Liczę,że nasi powalczą i wynik będzie na styku.
Odpowiedz cytując