|
Gramy z przedstawicielem najsilniejszej ligi świata to,że w lidze idzie im średnio nie ma znaczenia większego,przed meczem z Odense byli jeszcze nizej w tabeli a wygrali z Duńczykami 2-0 na ich stadionie.
Liczę,że nasi powalczą i wynik będzie na styku.
|