El'kabat napisał(a):

Tak czy siak są dosyc znacznie osłabieni,wiec bedzie jakies 1:3 a nie 0;4.. 
i
|
A mi się wydaję, że dziś zobaczymy zupełnie odmienioną Wisłę. Maaskant ustawi zespół ofensywnie, z Bitonem i Genkovem, Diaz jako DP, będzie dużo goli, ładny ciekawy mecz i zwycięstwo Wisły.