Wyświetl pojedynczy post
Antystenes
Banita
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8319
Stary 20.10.2011, 13:55
El'kabat napisał(a):Wyświetl post
Tak czy siak są dosyc znacznie osłabieni,wiec bedzie jakies 1:3 a nie 0;4..
i
A mi się wydaję, że dziś zobaczymy zupełnie odmienioną Wisłę. Maaskant ustawi zespół ofensywnie, z Bitonem i Genkovem, Diaz jako DP, będzie dużo goli, ładny ciekawy mecz i zwycięstwo Wisły.
Odpowiedz cytując