Wyświetl pojedynczy post
Romuald
Senior Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15080
Stary 20.10.2011, 13:13
Marcin_fan napisał(a):Wyświetl post
Nie widziałem tego momentu. Ale dla Irka Auxerre to "tylko" klub, w sensie że on tam był tylko, jak sie teraz mówi - najemnikiem. A dla Benzemy OL powinien być wyjątkowym klubem bo jest jego wychowankiem.
Bo wszystko zależy od tego jakim kto jest człowiekiem Jeleń nie był wychowankiem a mimo to potrafił uszanować były klub w którym się wybił,a co do Benzemy to kto go wie może miał coś komuś do udowodnienia a może kasa uderzyła mu do głowy...
Odpowiedz cytując