Wyświetl pojedynczy post
Pawlolek
Senior Member
 
Od: 07.2009
Skąd: Podwawelskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8309
Stary 20.10.2011, 12:52
Kulawik88 napisał(a):Wyświetl post
Sytuację w lidze mają kiepską, ponadto kilku podstawowych piłkarzy nie zagra. Pojawiło się światełko w tunelu
Z dwa razy mocniejszym składem niż dziś, graliśmy kiedyś z ostatnim w lidze Tottenhamem.
Odpowiedz cytując