|
Wczoraj wieczorem oglądałem mecz LM na IPLA (transmisja darmowa) . Ani razu żadnego zacięcia, obraz wysokiej jakosci. Czego chciec więcej?
Jesli ktoś nie może byc na stadione to IPLA za 5 zł za transmisję (przelewem) to najlepsza opcja. Chyba że w jakiejs knajpie z wiślakami
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|