Wyświetl pojedynczy post
Marcin_fan
Senior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15078
Stary 20.10.2011, 12:31
Nie widziałem tego momentu. Ale dla Irka Auxerre to "tylko" klub, w sensie że on tam był tylko, jak sie teraz mówi - najemnikiem. A dla Benzemy OL powinien być wyjątkowym klubem bo jest jego wychowankiem.
Odpowiedz cytując