Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
Kulawik88
Junior Member
Od: 08.2011
Offline
#
8307
20.10.2011, 12:29
Sytuację w lidze mają kiepską, ponadto kilku podstawowych piłkarzy nie zagra. Pojawiło się światełko w tunelu
Kulawik88
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kulawik88
Znajdź inne posty napisane przez Kulawik88