Krav napisał(a):

[...]Chociaż może akurat piłkarzykom Fulham się nie będzie chciało ?
Rozum podpowiada 0:2, serce 1:1 - już się nie mogę doczekać 19.
|
To nie Polska

W zawodowstwie nie ma "nie będzie się chciało".
Mimo to, wierzę w nasze zwycięstwo. Jak zawsze. W innym przypadku, kibicowanie nie miałoby sensu.