Wyświetl pojedynczy post
joshi
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: Nasty Squad

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19987
Stary 20.10.2011, 11:23
czy ja gdzieś napisałem, że taka sprzedaż jest niepotrzebna?

co do Korony to nie szukaj usprawiedliwienia, bo to tylko przykład, chcesz mi powiedzieć że na mecze chodzi ich średnio 8 tyś, a drugie 8 tyś zostało w domu przez rząd, a co z
ŁKS-em, Cracovią, Lechem czy nawet Wisłą, niska frekwencja to wina Tuska?
?

Na produkt o marce Ekstraklasa jest określone zapotrzebowanie, odpowiednio od miasta od kilku do kilkunastu tysięcy. Od wielkiego dzwonu przyjdzie więcej ludzi czy to na ligę czy na puchary.

I teraz rolą klubów jest zrobienie wszystkiego, żeby przyciągnąć nowych i starcyh kibiców którzy z jakiś względów na mecze nie chcą przychodzić.

Co Wy mi chcecie udowodnić z tym Olimpiakosem? Że to klub z sukcesami, wiekszą liczbą kibiców? Przecież ja to wiem, mogę sobie dać rękę uciąć, że jakby Wisła grała regularnie w LM (tak jak Olimpiakos) nasza kadra zamiast zaliczyć wpierol na Euro 2004 wygrałaby je, to na nasze mecze chodziło by teraz kilka tysięcy ludzi wiecej.
Ostatnio edytowane przez joshi : 20.10.2011 o godz. 11:31.
Odpowiedz cytując