Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#335
Stary 20.10.2011, 11:18
River napisał(a):Wyświetl post
Paranoja. Klub, ktory handlowal meczami, klub, ktory zatrudnia kilku pilkarzy z korupcyjna przeszloscia idzie do prokuratury sie skarzyc nie majac przy tym cienia dowodow a jedynie swoja frustracje, rozżalenie itd.

Mam wiec nadzieje, ze jak w ktorejs kolejce sedzie im uzna nieprawdiowa bramka bedz nie slusznie nie podyktuje przeciw nim karnego to tez udadza sie do prokuratury...

Swoja droga to niezle trzeba miec najebane by sadzic, ze sedzia umyslnie sprzyjal Wisle. Przeciez gdyby tak bylo to by podyktowal karnego na Gargule i ta sytuacja by sie obronil, bo przeciez kontakt byl.
Ale to już mieli. Cyrkowy popis Kupisza, który w meczy Jagiellonia - Śląsk wyskoczył jak z katapulty 3 metry do góry bez dotknięcia przez przeciwnika . Sędzia (chyba Małek) podyktował dla nich rzut karny i Śląsk zamiast wygrać tylko zremisował w Białymstoku. Można im przesłać to zdarzenie aby dołączyli sobie przy składaniu wniosku do prokuratury Zważywszy, ze ich klub ma przeszłość korupcyjną to byłaby to recydywa.
Wniosek powinien złożyć tak jak wyżej napisano Hermes i Lato .

Kabaret na całego
Odpowiedz cytując