Wyświetl pojedynczy post
T-driver
Member
 
 
Od: 06.2003
Skąd: Krowodrza

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4427
Stary 20.10.2011, 11:14
!!IRIVER!! napisał(a):Wyświetl post
Hmm, jak to jest z tą Iplą? Nie ma żadnych problemów, że się zacina czy coś w ten deseń? (neta mam szybkiego, więc teoretycznie nie powinno być problemów, ale nieraz te wszystkie 'darmowe' transmisje w internecie mnie zwyczajnie w....iają.
Polecam, u mnie wszystko bardzo ładnie chodzi, bez zacięć, a jakość obrazu bije na głowe wszystkie te transmisje przez www czy sopcasta.
Zainwestuj 5zł i sprawdz empirycznie, bo nikt Ci tutaj nie zagwarantuje, że będzie u Ciebie grało. Szybkość łącza to jedno, stabilność drugie, a trzecie to moc Twojego komputera. I jak te trzy aspekty spotkają się z wystarczającymi parametrami to wtedy będzie ok.
Odpowiedz cytując