!!IRIVER!! napisał(a):

Hmm, jak to jest z tą Iplą? Nie ma żadnych problemów, że się zacina czy coś w ten deseń? (neta mam szybkiego, więc teoretycznie nie powinno być problemów, ale nieraz te wszystkie 'darmowe' transmisje w internecie mnie zwyczajnie w....iają.
|
Polecam, u mnie wszystko bardzo ładnie chodzi, bez zacięć, a jakość obrazu bije na głowe wszystkie te transmisje przez www czy sopcasta.
Zainwestuj 5zł i sprawdz empirycznie, bo nikt Ci tutaj nie zagwarantuje, że będzie u Ciebie grało. Szybkość łącza to jedno, stabilność drugie, a trzecie to moc Twojego komputera. I jak te trzy aspekty spotkają się z wystarczającymi parametrami to wtedy będzie ok.