Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4426
Stary 20.10.2011, 11:06
Hmm, jak to jest z tą Iplą? Nie ma żadnych problemów, że się zacina czy coś w ten deseń? (neta mam szybkiego, więc teoretycznie nie powinno być problemów, ale nieraz te wszystkie 'darmowe' transmisje w internecie mnie zwyczajnie w....iają.
Odpowiedz cytując