Wyświetl pojedynczy post
koniak
Senior Member
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19985
Stary 20.10.2011, 11:05
joshi napisał(a):Wyświetl post


Koniak, bądź poważny. Po pierwsze Olimpiakos to zupełnie inna półka niż my, pod każdym względem. Po drugie poczytaj sobie jakie są nastroje w Grecji i jak odbierani są u nich obecnie Niemcy, po trzecie jak u nas była LM i mecz z Realem to mimo braku stadionu, sprzedaży internetowej i kosmicznych cen biletów, to rozeszły się one w mig.

ciekawe czy na mecze Olympiakosu z Kavalą czy innymi cieniasami też jest takie zainteresowanie jak na meczu z BD

co do badań, to wystarczy oglądnąć jakikolwiek mecz ekstraklasy, puste trybun na meczach Korony biły po oczach.
Cofnijmy się rok wstecz do sprzedaży biletów na mecz z Korona, czy chociażby 2 miesiące temu z Apoelem. Ile czasu potrzebowaliśmy, żeby sprzedać 20 k biletów. Słusznie ktoś wtedy obliczył, że przy takim tempie sprzedaży biletów klub nie jest w stanie rozprowadzić 30 k biletów w przeciągu tygodnia po otwarciu całego stadionu. To już świadczy o tym jak niezbędna jest sprzedaż internetowa.

A czy frekwencja będzie wyższa ? Pewnie tak, ale w naszej obecnej sytuacji byłoby to max kilkaset osób na mecz.

Nie ma sensu przywoływać przykładu Korony, bo głównym powodem niskiego zainteresowania meczami u nich są problemy stwarzane przez policję, rząd itd.
Odpowiedz cytując