|
A ja mam takie może i głupie dla was pytanie,ale czy posiadacz karnetu,decydujący się na kupno biletu dziś przed meczem czyli w otwarte sprzedaży płaci za bilet cenę ze zniżką dla karnetowców czy cenę wyższą z otwartej sprzedaży?
Bo takich stworzył nas świat, pełnych pogardy, zła i grzechu. Więc zawsze dumnie będziemy trwać, teraz i zawsze i na wieki wieków.
|