Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
dostuffca
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: się biorą dzieci?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7168
Stary 20.10.2011, 09:07
Eryk napisał(a):Wyświetl post
Pewnie to było poruszane wiele razy, ale temat ten ma milion stron, ale potrzebuje jednej zwięzlej informacji. Jeżeli ktoś zachorował, umarł, zaginął lub rodzi mu sie dziecko etc etc i nie może być na meczu LE, ma bilet i karnet imienny (a najormalniej w świecie nie chce tracić kasy) to jest jakaś droga by przekazać komuś bilet, lub go anulować?....podejrzewam, że nie, ale warto spytać.
Nie. Taki urok naszego systemu.

Odpowiedz cytując