Eryk napisał(a):

|
Pewnie to było poruszane wiele razy, ale temat ten ma milion stron, ale potrzebuje jednej zwięzlej informacji. Jeżeli ktoś zachorował, umarł, zaginął lub rodzi mu sie dziecko etc etc i nie może być na meczu LE, ma bilet i karnet imienny (a najormalniej w świecie nie chce tracić kasy) to jest jakaś droga by przekazać komuś bilet, lub go anulować?....podejrzewam, że nie, ale warto spytać.
|
Nie. Taki urok naszego systemu.