Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Eryk
Senior Member
 
Od: 01.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7167
Stary 20.10.2011, 09:03
Pewnie to było poruszane wiele razy, ale temat ten ma milion stron, ale potrzebuje jednej zwięzlej informacji. Jeżeli ktoś zachorował, umarł, zaginął lub rodzi mu sie dziecko etc etc i nie może być na meczu LE, ma bilet i karnet imienny (a najormalniej w świecie nie chce tracić kasy) to jest jakaś droga by przekazać komuś bilet, lub go anulować?....podejrzewam, że nie, ale warto spytać.
Odpowiedz cytując