|
el Nuero, biorąc pod uwagę, że przewidziałem wynik z Twente (szybki gol dla nas a potem z górki...przed meczem wspominalem nawet o Saragossie i się sprawdziło) może być, że i ten trafię. Blackburn jak najbardziej możliwe. Bardzo mozliwe, że drugi gol padnie po jakiejś gapowatej sytuacji, chociaż o to u nas nei trudno, więc wielkim prorokiem nie będę...
|