1q2 napisał(a):

No niby kto pakuje?
A po czwarte to ja mam taki apel - skończcie w końcu .......ić bo rzygać mi się już chce od tej permanentnej nagonki na Maaskanta i Jaliensa
Jesteście jak sępy i to w stosunku to własnego trenera i własnych piłkarzy
|
niby niewidzialny obrońca Kew Jaliens
a po piąte o ile się nie mylę występuję w liczbie pojedynczej. Więc nie czuję się w obowiązku w żaden sposób odpowiadać na acana wulgaryzmy. Jeśli kolega ma problemy żołądkowe proponuję smektę. Albo wizytę u lekarza.