Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17037
Stary 20.10.2011, 07:27
Ale co kary Suworowa to powiedzmy sobie szczerze: pol roku za takie cos to jednak przesada.
Najlepsze jest to, ze w miedzyczasie sędzia zostal zatrzymany przez CBA ciekawe więc jak będą
wyglądać te przeprosiny w gazecie: "Przepraszam sędziego Radosława T. ..."
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując