Temat
:
[10 kolejka] Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok - 15 października, sobota 18:00
Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2008
Offline
#
333
20.10.2011, 06:43
Awe
napisał(a):
W Jagiellonii uważają, że to nie był "zwykły" błąd sędziego i zamierzają złożyć doniesienie do prokuratury. Ośmieszają się bardziej niż Lyczmański
Kabaret. Przy okazji jak będą w prokuraturze to mogą zgłosić Hermesa i Latę
Zabawni sa Ci w Jagiellonia nie powiem
mitmichael
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez mitmichael