Wyświetl pojedynczy post
Krystian14
Senior Member
 
 
Od: 02.2003
Skąd: England

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 20.10.2011, 03:18
My, kibice Wisły i nacjonaliści zarazem przylatujemy na Marsz Niepodległości z UK a Wam się nie chce z Krakowa wybrać.. Czas się ogarnąć bo nie wierze, że sami wyborcy Palikota na forum..
TOLERANCJA JEST CNOTĄ LUDZI BEZ PRZEKONAŃ !BIAŁA WISŁA !
Odpowiedz cytując