Temat
:
Marsz niepodległości 11.11. 2013
Wyświetl pojedynczy post
Krystian14
Senior Member
Od: 02.2003
Skąd: England
Offline
#
13
20.10.2011, 03:18
My, kibice Wisły i nacjonaliści zarazem przylatujemy na Marsz Niepodległości z UK a Wam się nie chce z Krakowa wybrać.. Czas się ogarnąć bo nie wierze, że sami wyborcy Palikota na forum..
TOLERANCJA JEST CNOTĄ LUDZI BEZ PRZEKONAŃ !BIAŁA WISŁA !
Krystian14
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Krystian14
Odwiedź stronę domową użytkownika Krystian14!
Znajdź inne posty napisane przez Krystian14