Tu najlepiej by bylo jakby nikt nie wygral.... wlasnie przylecialem do Katowic i lecialem z kilkoma angolami i zwyciestwa sie nie spodziewaja, zwlaszcza jak nie gra Dempsey, Zamora i Murphy. Przewiduja ze bedzie ich ok 300-400... Ale tez nie sa w jakis mega optymistycznych nastrojach
