Wyświetl pojedynczy post
WislaFan123
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8288
Stary 19.10.2011, 23:18
Tu najlepiej by bylo jakby nikt nie wygral.... wlasnie przylecialem do Katowic i lecialem z kilkoma angolami i zwyciestwa sie nie spodziewaja, zwlaszcza jak nie gra Dempsey, Zamora i Murphy. Przewiduja ze bedzie ich ok 300-400... Ale tez nie sa w jakis mega optymistycznych nastrojach
Odpowiedz cytując