Oldpara napisał(a):

A propos siły naszych pogromców w LM - dzisiaj remis Apoelu w Porto, po znakomitym meczu. Protugalczycy mogą mówić o fuksie, że zremisowali - gol dla nich po farfoclu bramkarza, a cypryjczycy zmarnowali jeszcze kilka setek.
To naprawdę był przeciwnik absolutnie poza naszym zasięgiem.
Apoel liderem bez porażki po 3 meczach
|
Po dwumeczu z nami i losowaniu stwierdziłem że Apoel wyjdzie z grupy. Jak widać są na jak najlepszej drodze do tego.