Wyświetl pojedynczy post
dragon
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: KRAKÓW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8285
Stary 19.10.2011, 22:31
Oldpara napisał(a):Wyświetl post
A propos siły naszych pogromców w LM - dzisiaj remis Apoelu w Porto, po znakomitym meczu. Protugalczycy mogą mówić o fuksie, że zremisowali - gol dla nich po farfoclu bramkarza, a cypryjczycy zmarnowali jeszcze kilka setek.
To naprawdę był przeciwnik absolutnie poza naszym zasięgiem.

Apoel liderem bez porażki po 3 meczach
Po dwumeczu z nami i losowaniu stwierdziłem że Apoel wyjdzie z grupy. Jak widać są na jak najlepszej drodze do tego.
W sercu moim...Wisła!! i na dobre i na złe....
Odpowiedz cytując