|
Żewłakow chyba był za darmo. U nas - przy okazji prób promowania młodych chłopaków - wypada też spojrzeć na tabelę ME. Nie świadczy to oczywiście, że nie ma tam jednego-dwóch dobrych piłkarzy, ale jakoś popieram wizję wypożyczania ich - vide Chrapek (a wcześniej choćby Mały w Sosnowcu). Oczywiście, fajnie by było gdyby Michał&Michał w przyszłym sezonie - czy za 2-3 lata - okazali się super zawodnikami Wisełki, dowodzącymi jej mistrzowskiego oblicza (bo mimo wszystko wolę obecną sytuację niż Wisłę w okolicy 10 miejsca z nimi). Myślę, że budowa akademii/współpraca z AP 21, scouting w Małopolsce i - niestety - chwilę trzeba poczekać. Zobaczymy też, czy Amicowe/Legijne talenty typu Żyro, Możdżeń, Drygas faktycznie zaczną być - powiedzmy - topowymi piłkarzami ekstrklasy. Iluż już nie było wspaniałych młodzieżowców, którzy zaginęli w lidze...
No i oczywiście zgadzam się z Miłoszem - tylko Semper Fidelis 1985 pisał o poprzednim sezonie w ogólności. Wobec I rundy skład jest lepszy, wobec II - to co Ty napisałeś.
Ostatnio edytowane przez przem : 19.10.2011 o godz. 21:38.
|