|
No właśnie wg mnie podobnie wypadł jak Czekaj.
Kilka błędów, kilka dobrych zagrać, ale wszedł wtedy obok Głowackiego.
Jakoś to wyglądało, do momentu, aż zaczął grać...
Rozumiem, że niektórzy chcą bardzo młodych Wiślaków w składzie.
Ale proszę, nie wychodźcie przed szereg.
Nic na siłę.
Pewnie za niedługo, jak Czekaj zagra w PP będziecie na niego ....ować.
Jak na Kowala...
|