Temat
:
Konkurs o Wiśle - edycja 10
Wyświetl pojedynczy post
staranny kibic
Member
Od: 05.2007
Offline
#
3117
19.10.2011, 21:28
Wisła Kraków - Fulham Londyn 2:3 (1:1)
Skład: Pareiko -Lamey,Chavez,Jaliens,Paljic - Wilk,Garguła,Diaz -Kirm,Biton,Iliew
Zmiany: Genkow,Jirsak,Boguski
Bramki: Kirm,Biton
staranny kibic
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do staranny kibic
Znajdź inne posty napisane przez staranny kibic