wolfy napisał(a):

|
A czym się wyróżnił? Bo ja pamiętam, że zagrał bardzo przeciętnie.
|
pamietasz/cie debiut Kowalskiego w meczu z GKSem Bełchatów?
Proud napisał(a):
|
Piszesz, że Jaliens jest lepszy...a na razie to mamy taką sytuację, że Holender w każdym(nie ważne czy Twente czy Jaga, Ruch) meczu popełnia jeden rażący błąd i kilka małych, mało znaczących. Natomiast Czekaj z Koroną popełnił kilka mało znaczących błędów.
|
Widziałeś Czekaja w choć jednym meczu ME?
Koleś jest średni. Poważnie, średni. Mniej więcej poziom Kowalskiego, zwrotność na podobnym poziomie.
Sorki, ale jakoś Małego nikt nie musiał forować, grał bo był dobry.
Skoro Czekaja sadza na ławce przeciętny Jaliens, Bunoza, to o czymś to świadczy, prawda?
Podobna sytuacja będzie niedługo z Filipem Kurto, jak Sergei coś zawali.
Ehh, ludzie.