Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Ja_Kibic
Senior Member
 
 
Od: 11.2005
Skąd: os. Piastów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7162
Stary 19.10.2011, 21:12
JacobCFC napisał(a):Wyświetl post
Apropo sprzedaży przez internet. Jeżeli wejdą do sprzedaży, to znów multum kibiców będzie musiała udać się do strefy kibica po loginy itp? Bo część kibiców takowe chyba dostawała, reszta nie dostawała niczego.
Jak wyrobisz KK to dosteniesz
Odpowiedz cytując