JacobCFC napisał(a):

|
Apropo sprzedaży przez internet. Jeżeli wejdą do sprzedaży, to znów multum kibiców będzie musiała udać się do strefy kibica po loginy itp? Bo część kibiców takowe chyba dostawała, reszta nie dostawała niczego.
|
Jak wyrobisz KK to dosteniesz
