Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6415
Stary 19.10.2011, 21:12
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Szansa to jest to co dostawał Branco albo Boukhari w zeszłym sezonie. Pomimo żenady jaką odstawiali (poza ważną bramką Marokańczyka w derbach i pół asysty z Bełchatowem) mogli pobiegać trochę dłużej po boisku niż Czekaj. I jeśli Maaskant dawał szansę Branco to czemu nie Czekajowi? I nie musi to być mecz z Fulham. Może Podbeskidzie? Nieważne. Rozmowa z Tobą to kopanie się po kostkach, a mi szkoda nóg.
No i widzisz jaki z Ciebie demagog. Ani Branco, ani Boukhari nie dostawali "szans". Po prostu mieliśmy totalną chujnię kadrową - ale jak widzę pamięć niektórych jest bardzo wybiórcza. Troszeczkę Ci ją odświeżę - wiesz dlaczego Pajlić został postawiony na lewej obronie, na której nigdy wcześniej nie grał? Albo - dlaczego w ogóle ściągnęliśmy takie wynalazki jak Boukhari czy Branco? Ponieważ Basałaj sprzedając nie zajmował się takimi pierdołami jak brak bocznych obrońców. Ale cel za to postawił - mistrzostwo!

Do tych bredni o Legii w Holandii nie będę się nawet odnosił - raz, że grali utradefensywnie, dwa - mają o wiele lepszych obrońców niż my. Ale już do ich kadry - tak. Bo może warto.

Otóż - mój drogi - "drewno" Wawrzyniak jest o wiele więcej warte niż nasze asy. To "drewno" (reprezentant Polski) nie jest piłkarskim emerytem, którego można za darmo wyciągnąć z Championship. Podobnie jak "drewno" Żewłakow czy "drewno" Komorowski. Każdy z nich miałby pewną jedenastkę u nas.

No i jest Jędzrzejczyk (?). W ogóle mają dużo młodych w Legii, a będą - jeszcze więcej. Wiesz dlaczego? Bo u nich młodzież jest szkolona i wydaje się na to konkretne pieniądze. U nas ME to jest piąte koło u wozu...

I dlatego właśnie - jesteś demagogiem. Zupełnie nie orientujesz się w realiach w ciemno zakładając, że skoro u nas kładzie się lagę na szkolenie, to wszędzie tak jest. Niestety (albo stety) są już w naszej piłce ludzie myślący dalej niż trzy najbliższe mecze i w dłuższej perspektywie czasu obawiam się, że to odczujemy. W Legii wstawiają młodych piłkarzy, ale wcześniej ich odpowiednio do gry przygotowują.

Proud napisał(a):Wyświetl post
Ale przy marnej grze obronnej Wisły(przy 2 def pomocnikach) może warto spróbować gościa, co nie koniecznie jest na dzień dzisiejszy lepszy od Jaliensa, ale za rok czy dwa, może już stanowić o naszej sile w obronie.
U nas nie ma próbowania. Nie ma budowania, nie ma cierpliwości ani rozsądku w ocenie sytuacji. Z pretensjami - do Myślenic.
Nie wygrasz trzech meczy - i już powoli możesz się pakować. Każda następna wpadka może być Twoją ostatnią.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 19.10.2011 o godz. 21:25.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując