Wyświetl pojedynczy post
przem
Senior Member
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6412
Stary 19.10.2011, 21:03
Wypada mi się zgodzić również z wolfym. Niestety nie jesteśmy już na tyle silni, żeby móc w meczu z potencjalnie słabszym rywalem wystawić potencjalnie słabszego obrońcę. Ale najbardziej mnie wkurza jak ktoś mówi, że Czekaj może być lepszy niż Lamey. Jasne, a Boguski może być lepszy niż Diaz, Genkow niż Jaliens i Wilk niż Iliev. Przynajmniej na razie zawodnicy ci grają na innych pozycjach. Jak ktoś ma statystyki kartek Jaliensa i Chaveza - prosiłbym o pokazanie, nie widziałem na 90minut. To wyjaśni, czy Czekaj będzie musiał dostać kolejną szansę, czy będzie to tylko wola trenera.

P.S. A - no może się zdarzyć, że wyjdziemy kiedyś z Jovanoviciem na stoperze i Lameyem na prawej, mimo braku kogoś z dwójki podstawowych stoperów...
Powód: P.S.
Ostatnio edytowane przez przem : 19.10.2011 o godz. 21:05.
Odpowiedz cytując