Wyświetl pojedynczy post
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3113
Stary 19.10.2011, 20:58
Wisła Kraków - Fulham Londyn - 2:1 (0:0)

Skład: Pareiko - Jovanović, Jaliens, Chavez, Paljić - Iliev, Garguła, Wilk, Diaz, Iliev - Biton.

Zmiany: Genkow, Nunez, Jirsak.

Strzelcy: Biton x2.
Odpowiedz cytując