Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
GabrielloTS
Member
Od: 11.2006
Offline
#
7159
19.10.2011, 20:48
wie ktoś może, czy na G jest zwyczaj zajmowania 'swoich' krzesełek, czy też stoimy tam gdzie chcemy?
Hmmmmm....
GabrielloTS
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do GabrielloTS
Znajdź inne posty napisane przez GabrielloTS