Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Rafal-SWL
Senior Member
Od: 09.2007
Offline
#
7158
19.10.2011, 20:47
oprocz przywiazania powinnismy sIe uczyc od nich fanatycznego dopingu! ogladam mecz tylko dlatego aby posluchac ich dopingu! to jest to, a puscie sobie potem nasze spiewy, mamy SMUTNY REPERTUAR !!
Rafal-SWL
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Rafal-SWL
Znajdź inne posty napisane przez Rafal-SWL