Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7157
Stary 19.10.2011, 20:44
Marzy mi sie by ludzie w tym mieście mieli takie ciśnienie na piłkę a nie... może pójdę, nie mam kasy... muszę zawiezc babcie do kościoła.
Zwróćcie tez uwagę jak oflagowany stadion, igły nie włożysz.

Brak sprzedaży przez internet to kompromitacja, przede wszystkim Basałaja bo to on pociaga za te sznurki. ktoś pisał o kosztach... 40 tysięcy? No to ładne jaja....
Odpowiedz cytując