Wyświetl pojedynczy post
Lysy
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6409
Stary 19.10.2011, 20:37
wolfy napisał(a):Wyświetl post
A czym się wyróżnił? Bo ja pamiętam, że zagrał bardzo przeciętnie.

Niestety nie mam meczu na dysku na poparcie swojej tezy, bo porobiłbym gify z każdym pojedynkiem wygranym przez tego młodego obrońcę. Sam podchodziłem dość sceptycznie do występu Czekaja i dlatego bacznie mu się przyglądałem, spodziewałem się gorszej wersji Jopa, tymczasem Michał pozytywnie mnie zaskoczył. Oczywiście, że popełnił też błędy, aczkolwiek można mu to wybaczyć zważywszy na młody wiek i debiut na tym szczeblu rozgrywkowym.


Na ekstraklasa tv niestety nie ma wszystkich akcji i pojedynków wygranych przez Czekaja, lecz filmiki 3 i 7 pokazują mniej więcej jego waleczność i dość dobrą grę wślizgiem:

http://ekstraklasa.tv/ekstraklasa/12...,10127382.html


Osobiście uważam , że tego dnia był najlepszym z obrońców w Wiśle, a to już COŚ na dobry początek.
Odpowiedz cytując