Proud napisał(a):

|
Co za różnica dla drużyny kto popełni błąd? Jaliens czy Czekaj? Konsekwencje takie same. Ale z Czekaja może być jeszcze dobry POLSKI obrońca. A Jaliens już lepszy na pewno nie będzie.
|
Znowu demagogia. Jaliens teraz jest lepszy. I to sporo. A co Czekaj może, tego nie wie nikt włącznie z nim samym.
Jak dostanie szansę, to pewnie w PP. No chyba, że będziemy (odpukać)
musieli go wystawić - już teraz jest trzecim stoperem.
A różnica jest w tym,
ILE błędów popełni jeden czy drugi.