Wyświetl pojedynczy post
pan Dudi
Senior Member
 
Od: 01.2006
Skąd: z domu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6406
Stary 19.10.2011, 20:34
Cytat:
Nie - przeciętnie: czyli kilka razy zawalił, miał też kilka udanych interwencji. Ponieważ broniliśmy się całą drużyną było mu łatwiej.
Za to w pozostałych meczach gramy ultraofensywnie i tylko bohaterskiemu Kew zawdzięczamy to, że nie dostajemy po 5 bramek w każdym meczu, gdyż wszyscy pozostali zawodnicy, łącznie z bramkarzem, są na połowie przeciwnika.

Chłopie, weź się za coś pożytecznego, bo twoja twórczość na tym forum do rzeczy pożytecznych na pewno się nie zalicza.
Prawą ręką ci pogrożę, zdrajco, a nie lewą

http://inicjatywa14.net/
Odpowiedz cytując