Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7156
Stary 19.10.2011, 20:32
Masz rację CH. Mnie raczej zastanawiało zawsze jakie to nowe wymówki jeszcze można usłyszeć. A to Małecki, a to ceny biletów, a to jesień, a to zimno, a to wieje....Nawet C nie można zapełnić bo "aż tylu" fanatyków.
Odpowiedz cytując