Tam mają inne podejscie, tam są fanatycy z innym podejsciem..ida na mecz sie bawic, przede wszystkim. uwielbiam ten ich ryk po strzelonej bramce. Dziadek, matka, babcia, skaczą po płocie jak wariaty. Cos im nie spasuje to wskakuja na boisko, race, flagi, swiecie dymne.. nie ma tej poprawnosci politycznej i tej ciotowatosci czyli biale jest biale a czarne jak czarne, "oh Jaliens popelnil blad, zmienie pampersa i odpuszcze sobie z pojsciem na mecz", "o, Malecki cos mi pokazal, chyba sie rozplacze, nie ide na mecz' ,spontan. wiekszosci z nich to wlansie osoby kochajace klub, jej historie, tradycje.. a nie wyniki i pilkarzy. wzorem i tak jest River Plate, to co zrobili bylo niesamowite.. spadli z ligi i z tymi lzami w oczach rozwalali stadion i nikt nie mial im o to za zlei ten oszalamiajacy krzyk "RIVER RIVER RIVER!!" , teraz liga nizej i nie odwrocili sie, to bylo jedno z najpiekniejszych ujec w futbolu miedzy miloscia kibica do klubu, to byl jednoczesnie okrzyk rozpaczy i okrzyk milosci do River..ze chocby grali 3 ligi nizej to szczelnie beda wypelniac stadion.
http://www.youtube.com/watch?v=qXpYkkVEu6c
Cytat:
|
Masz rację CH. Mnie raczej zastanawiało zawsze jakie to nowe wymówki jeszcze można usłyszeć. A to Małecki, a to ceny biletów, a to jesień, a to zimno, a to wieje....Nawet C nie można zapełnić tylu fanatyków.
|
No własnie. Przeciez jakby takie cos napisal kibic Crveny , Fenerbahce , Olympiakosu czy River na forum kibicowskim to zostalby wysmiany a nastepnie zbanowany
PS: a to drogo.. oni chca bilety po 20 zl, czyli tyle ile kosztuje wejsciowka na jakis Inter Podkolanówkę z Izolatorem Boguchwała w 10 lidze na stadionie zbudowanym z patykow bez dachu za przeproszeniem. 1 lidze sa ceny podobne do tych co na Wisle w lidze, i to jest przerazajace, a czesto i na te w fazie grupowej LE
Kibice innych Polskich druzyn smieja sie z nas.. najlepsza druzyna w Polsce od 13 lat a my mamy takie problemy z frekwencja, strach pomyslec co by bylo jakbysmy nie grali rok w rok o mistrzostwo. Bilety na Fulham powinny byc sprzedane juz dawno, a caly stadion powinien wyjsc na takiej ku..wie ze Anglicy zostaliby zmiecieni z trybuny gosci i paru ich grajkow. W pilke moze nie jestesmy najlepsi (nie jestesmy pilkarzami, pilkarzom zostawcie kopanie sie na trawniku, jestesmy kibicami i do nas naleza inne obowiazki), ale kibicowsko powinnismy im pokazac miejsce w szeregu. I chocbysmy przegrywali 0-3 po 1 polowie to dalej korba na maksa, tak zeby ich zatkalo a po powrocie do domu mowili znajomym " ci polacy ta sa jednak prze .....!"
Sprzedaz przez neta na pewno ruszy, ciekawi mnie jaka bedzie na to popularnosc.. zeby nie bylo z duzej chmury maly deszcz, tym bardziej ze pisza ze w innych klubach marnie z ta sprzedaza przez neta.