|
Garguła nie zagrał jednego słabszego meczu, tylko jeden dobry - ostatni. O Czekaju już napisałem - nie widzę go u boku nikogo innego niż Jaliensa właśnie, a teraz - jak słusznie mówi Maaskant - jest on po kontuzji. Z Koroną grał dobrze, nie deprecjonujmy, ale i nie idealizujmy tego występu. Generalnie rodzinnie zgadzam się z ojcem.
|