Wyświetl pojedynczy post
ooona
Senior Member
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15072
Stary 19.10.2011, 19:48
arti napisał(a):Wyświetl post
Melikson jeśliby odszedł w taki sposób to sam zrobiłby z siebie pośmiewisko.
Ale nie chce mi się w to wierzyć, że teraz odejdzie - Wisła na pewno oczekuje min. ze 2,5m E - kto tyle da za grajka kontuzjowanego przez ostatnie 2,5-3 miechy, który no... wiosna, Skonto i Litex - ok, ale od Apoelu się niestety odbił?
Masz rację nikt takiej kasy za niego nie wyłoży, ale wypożyczenie z opcją transferu już będzie realne. Na mój babski nos Dudu Dahan coś mu intratnego znalazł i u nas grać mu się odechciało.
Odpowiedz cytując