arti napisał(a):

Melikson jeśliby odszedł w taki sposób to sam zrobiłby z siebie pośmiewisko.
Ale nie chce mi się w to wierzyć, że teraz odejdzie - Wisła na pewno oczekuje min. ze 2,5m E - kto tyle da za grajka kontuzjowanego przez ostatnie 2,5-3 miechy, który no... wiosna, Skonto i Litex - ok, ale od Apoelu się niestety odbił?
|
Masz rację nikt takiej kasy za niego nie wyłoży, ale wypożyczenie z opcją transferu już będzie realne. Na mój babski nos Dudu Dahan coś mu intratnego znalazł i u nas grać mu się odechciało.